تبلیغات
شیدا 95 - انبار تبدیل – چگونه یک انبار تبدیل می توانند شما را موسیقی اتاق ایده آل

انبار تبدیل – چگونه یک انبار تبدیل می توانند شما را موسیقی اتاق ایده آل

جمعه 10 دی 1395 11:57 ب.ظ

 

انبار تبدیل - چگونه یک انبار تبدیل می توانند شما را موسیقی اتاق ایده آل

 • انبار تبدیل - چگونه یک انبار تبدیل می توانند شما را موسیقی اتاق ایده آل

  ارائه

  بسیاری از تبدیل انبار در خواندن در انگلستان به منظور ایجاد یک اتاق موسیقی ساخته شده است. اتاق موسیقی می تواند چندین سازهای مختلف موسیقی مانند گیتار، یک صفحه کلید و یک مجموعه درام باشد. همراه با این سیستم صوتی با چند بلندگو نیز معمولا برای گوش دادن به آهنگ همراه با دیگران است.

  چند تبدیل انبار در خواندن نیز در خانه های با نوازندگان مشتاق انجام شده است. به عنوان اتاق زیر شیروانی است که معمولا یک مکان بسیار آرام، ضبط شده از آهنگ های گروههای موسیقی در خانه می تواند بدون هیچ گونه صداهای پس زمینه که می تواند یک تاثیر منفی بر کیفیت صدا است. به عنوان خانه های بریتانیا ندرت پارکینگ خالی است که ممکن است برای این منظور استفاده می شود، تبدیل است که معمولا یک جایگزین مناسب. در طول تبدیل، شما همچنین می توانید از شرکت تبدیل به نصب یک لایه عایق بین کف اتاق زیر شیروانی و سقف طبقه بالای خانه که صدای در اتاق زیر شیروانی را از رسیدن به بقیه از خانه که حفظ جلوگیری تمام خانه را به راحتی در یک جلسه متراکم با صدای بلند.

  تبدیل انبار در خواندن است که با ایجاد اتاق موسیقی در ارتباط هستند اغلب نیز در مکان های که در آن کنسرت بداهتا برگزار می شود. گروههای کوچک می توانید چند از آهنگ های خود را برای دوستان خود بازی کند. همانطور که مردم با نور در یک اتاق زیر شیروانی تبدیل رایگان می باشد، مردم می توانند چراغ های رنگارنگ ویژه که عملکرد آنها در این کنسرت ها کوچک همراه را نصب کنید. همچنین، این امر محیط اتاق موسیقی را بهبود بخشد.

  منبع

برچسب ها: انبار ، تبدیل ، ، چگونه ، یک ،