تبلیغات
شیدا 95 - گوگل هم مثل ایرانی ها رشوه می دهد !

گوگل هم مثل ایرانی ها رشوه می دهد !

پنجشنبه 22 مهر 1395 12:13 ب.ظ

 

گوگل هم مثل ایرانی ها رشوه می دهد !

 • گوگل هم مثل ایرانی ها رشوه می دهد !
  گوگل در ایران

  به گزارش زوم تک به نقل از نیویورک تایمز اتحادیه اروپا به شرکت گوگل اعلام کرده است سو استفاده از سیستم عامل اندروید توسط این شرکت باعث مشکلاتی در بین کاربران گوشی های هوشمند از نظر امنیت اطلاعات شده است .

  براساس این گزارش و مدارکی که در اتحادیه اروپا ارائه شد ، سازمان مبارزه با انحصار در اتحادیه اروپا می خواهد کمپانی امریکایی گوگل را مجبور نماید تا مبالفی که بصورت تشویق های مالی به شرکت های تولید کننده گوشی های هوشمند پرداخت می نماید را متوقف نماید.

  شرکت گوگل با این پرداخت رشوه به تولید کنندگان گوشی های هوشمند از این شرکت ها می خواهد که بصورت انحصاری از موتور جستجوی گوگل در گوشی های هوشمند و رابط کاربری سایتشان استفاده نماید .
  به گزارش زوم تک به نقل از شبکه خبر  سازمان مبارزه با انحصار طلبی اتحادیه اروپا مدارکی در حوزه تخلف کمپانی گوگل را شامل ۱۵۰ صفحه به دادستانی ارسال نموه است که تا هفته آتی در مورد آن رای صادر شود.

  گوگل در ماه آوریل ۲۰۱۶ نامه ای را از اتحادیه اروپا دریافت کرد که در این نامه اتحادیه اروپا این شرکت را متهم نموده بود که از سیستم عامل اندروید برای ناکام گذاشتن رقبایش سوء استفاده می نماید.

  اتحادیه اروپا پیشتر هم گوگل را متهم کرده بود که از سیستم عامل اندروید برای ناکام گذاشتن رقبا سوء استفاده می کند.شایان ذکر است گوگل یکی از پر کاربرد ترین موتور جستجو در جهان به شمار می رود که امروزه بیش از ۶۰ درصد از کاربران اینترنتی را به سمت خود جلب نموده است . نظر شما در مورد این شرکت چیست ؟ بنظر شما گوگل به دنبال انحصار طلبی است ؟

  شما می توانید جذاب ترین اخبار و مقالات دنیای تکنولوژی را در کانال تلگرام زوم تک دنبال کنید. برای عضویت در این کانال، اینجا کلیک کنید.

  اشتراک گذاری

  Facebook

  Twitter